• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bieber flet për herë të parë për marrëdhënien me Kourtney Kardashian

Thashthemet për një flirt mes Justin Bieber dhe Kourtney Kardashian nisën që në fillim të muajit tetor dhe asnjë nga palët nuk e ka refuzuar apo konfimuar këtë romancë.

Por Bieber më në fund ka vendosur të flasë rreth këtyre thashethemeve. I pyetur rreth flirtit me Kourtney, ai është përgjigjur: “Ndihem i përdorur, nuk ka çfarë të shtoj më tej”. Por në një intervistë të dhënë për programin radiofonik “The Bert Show” ai zbuloj edhe më shumë. Teksa është pyetur nëse ka pasur diçka mes tyre: “Jo, e lëmë fare këtë temë”.