• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Beyonce zgjodhi mënyrën më të veçantë të transformimit për ‘Halloween’

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce ka zgjedhur të vishet si Toni Braxton, një nga legjendat e muzikës botërore dhe ndër të preferuarat e ikonës së muzikës. Jemi mësuar ta shohim këngëtaren të bëhet si një nga idhujt apo njerëzit më me influencë për Halloween, paçka se ajo vetë hyn në këtë grup, por këtë vit 37-vjeçarja është pëlqyer më shumë se kurrë.

Ajo u kthyer ekzaktësisht në ‘Toni Braxton e vitit ’93’ dhe fotot i publikoi në ‘instagram.’ Edhe njëherë mbretëresha e popit i theu parashikimet./revistawho.com