• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Beyonce shton numrin e pronave, blen kishën me vlerë marramendëse

Beyonce është një nga njerëzit më të suksesshëm në planet, megjithatë duket se karriera muzikore nuk është e mjaftueshme për të. Mësohet se ylli i popit ka vendosur të shtojë numrin e saj të pronave duke blerë një kishë në New Orleans. Në të do të luhen dhe këndohen këngët ndër vite të saj. Kisha është mbi një shekull e vjetër dhe prej kohësh nuk është funksionale. Beyonce ka vendosur ta blejë dhe të merret me rikonstruksionin e saj derisa në të të futen njerëzit e krishterë. Për të blerë këtë objekt, këngëtarja ka harxhuar një shifër marramendëse parash, e cila kap vlerën e 850,000$./revistawho.com

Pretty: The stone building surrounded by leafy trees was reportedly purchased by the world famous singer

Out of use: According to TMZ , the over-a-century-old church was listed at $850,000 (£631,000) and is 7,500 square foot, and has been out of use as a religious place for a while