• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce nuk u shfaq në “Met Gala”, por ajo frymëzoi Kylie Jenner

E kush nuk e mban mend këtë fustan ikonik të Beyonce-s në “Met Gala 2015”! Edhe pse mbretëresha e pop-it nuk u shfaq në “Met Gala” këtë vit, ajo frymëzoi dikë, Kylie Jenner. Më e vogla e familjes Kardashian u shfaq e veshur me një fustan nga Versace që i përngjante fustanit të Beyonce-s nga Givenchy të dy viteve më parë shkruan Vogue. Kylie gjithashtu i bëri flokët platin për këtë event, ndryshe nga viti i kaluar ku u shfaq brune dhe me një fustan nga Balmain./revistawho.com