• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce nuk njihet, shtatzënia transformon këngëtaren në fytyrë (FOTOT)

Kjo periudhë e shtatzënisë nuk po qëndron private për Beyonce-n. Këngëtarja është në qendër të vëmendjes ashtu siç ka qenë gjithmonë, por këtë herë jo për linjat seksi po për transformimin që ka pësuar. 35-vjeçarja dukej bombastike me një fustan të kuq teksa iu bashkua një feste ditëlindjeje në Los Angeles. Diva e muzikës dukej shumë e lumtur pranë miqve dhe aspak e lodhur nga shtatzënia. Madje fytyra e saj e fryrë tregon se Bey vetëm ka ngrënë këto kohë e është kujdesur mirë për veten./revistawho.com