• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce me vajzën për shopping, por e gjithë vëmendja është tek barku i saj (FOTOT)

Edhe pse Beyonce është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe pritet të lindë shumë shpejt, ajo nuk e ka ndaluar veten nga të dalurit në publik. Mbretëresha e pop-it u shfaq ditën e djeshme me vajzën për dore teksa bënte shopping. E veshur me streçe të zeza, bluzë të zezë dhe xhaketë xhinsi, këngëtarja nuk e fshehu aspak barkun me veshje të gjera. Madje e gjithë vëmendja ishte tek barku i saj i cili është rritur shumë. Nuk dihet se në cilën datë Beyonce ka vendosur të sjellë në jetë binjakët, por pritet që shumë shpejt./revistawho.com