• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce ka një shuplakë për kompleksin më të madh të vajzave, këto foto flasin shumë

Dritëhije, vetulla perfekte, grim i rëndë orë e pa orë dhe vend e pa vend. Shumë vajza e kanë kompleks të dalin nga shtëpia pa grim dhe krejtësisht natyrale.


Këngëtarja me famë botërore Beyonce i ka dhënë një ‘shuplakë’ të fortë këtij kompleksi duke u shfaqur totalisht pa grim në kopertinën e revistës ‘Vogue’.
Pa rimel, pa penel dhe larg imazhit të kuruar frikshëm në çdo detaj, Beyonce ka vendosur të shfaqet më natyrale se kurrë duke u bërë shembull për çdo vajzë apo grua në të gjithë botën./revistawho.com