• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce i mahnit të gjithë, shfaqet si mbretëreshë në eventin e mamasë së saj (VIDEO)

Beyonce e ka treguar edhe një herë që është mbretëreshë. Këngëtarja e cila siç dihet është në pritje të binjakëve, u shfaq mbrëmë në eventin e mamasë së saj Tina Knowles “Wearable Met Gala”. E veshur me një fustan të kuq dhe një kurorë me lule në kokë, Bey i mahniti të gjithë. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti Jay Z dhe vajza Blue Ivy./revistawho.com