• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce dhe Jay-Z surprizojnë fansat, këngëtarët e parë që xhirojnë në muzeun e Luvrit

Dy këngëtarët e njohur, Beyonce dhe Jay-Z, kanë publikuar ditën e djeshme albumin e përbashkët ‘Everything is love’. Albumi erdhi si në surpriz për të gjithë fansat e çiftit të njohur, por ajo që i mahniti më shumë ishte videoklipi i këngës, “Apeshit”. Kjo këngë është realizuar në muzeun e Luvrit dhe Beyonce e Jay-Z janë të parët që xhirojnë në këtë vend.

Rezultate imazhesh për beyonce and jay z apeshit

Në videoklip dy këngëtarët shfaqen në atraksione të ndryshme të muzeut të njohur, duke pozuar edhe përpara pikturës ikonike të ‘Mona Lisa’. Muzeu i Luvrit është një ndër më të vizituarit në mbarë botën me rreth 1.500 vizitorë në ditë dhe për këtë arsye të gjithë janë habitur se si Beyonce dhe Jay-Z kanë arritur të realizojnë videoklipin në atë vend dhe madje ta mbajnë sekret këtë gjë. Megjithatë të gjithë kanë ngelur të mahnitur, sepse ky videoklip i çiftit të këngëtarëve është një art i vërtetë. /revistawho.com

Rezultate imazhesh për beyonce and jay z apeshit