• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beyonce dhe Jay Z me një pasuri marramendëse

Beyonce dhe Jay Z bëhen prindër të binjakëve këtë verë dhe çifti ka filluar të blejë pajisjet për bebet dhe të investojnë për shtëpinë. Por kjo nuk ëshë problem për ta pasi sipas “Forbes” Beyonce dhe Jay Z janë çift që kanë në pasuri të përbashkët biliona.  Jay Z ka 810 milionë dollarë dhe Beyonce 350 milionë dollarë. Pjesa më e madhe e pasurisë së Jay Z vjen nga kompania e tij Roc Nation. Ata kanë edhe një pjesë të rëndësishme të aksioneve në shërbimin Tidal./revistawho.com