• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Besniku nuk mund të ishte më i lumtur se kaq, ndan momentin më të ëmbël pranë Jonidës dhe vogëlushes së tyre

Vetëm dy ditë më parë, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër me vogëlushen e tyre Emi.
Dyshja ndau në rrjetet sociale emocionet e veçanta të këtij momenti ndërsa së fundmi ka qenë Besniku, ai i cili ka ndarë një nga fotot më të ëmbla me familjen e tij.
Krapi ka publikuar një moment me Jonidën në makinë e cila kujdeset për të voglën e tyre, duke e quajtur këtë moment të lavdishëm.
Me siguri familja është duke përjetuar emocionet më të forta dhe më të bukura me ardhjen në jetë të pjesëtarit më të ri të tyre, që i ka dhënë tjetër ngjyra ditëve bashkë./revistawho.com