• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Besniku është i sigurt për këtë fakt ndaj Jonidës: E kanë vënë re të gjithë që…

Mes dyshes Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi duket se herë pas here nuk mungon as humori në situata të ndryshme të përditshmërisë.

Së fundmi ka qenë Jonida ajo e cila ka publikuar disa foto me bashkëshortin duke treguar se çfarë i ka thënë ai teksa kanë drekuar.

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krah fotove me regjisorin ku shfaqen të dy të qeshur.

Siç kuptohet aktualisht dyshja është duke pushuar në jugun e Shqipërisë. Kujtojmë se gjatë kësaj kohe Jonida ka treguar se është gjendur midis Kosovës dhe Shqipërisë për shkak të projekteve të ndryshme, por dhe vajzës së tyre të vogël, Emi./revistawho.com