• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Besa Kokëdhima shpreh publikisht vlerësimin për gazetarin e njohur

Besa Kokëdhima është rikthyer herë pas here në muzikë, duke sjellë projekte të ndryshme të cilat janë pëlqyer gjithmonë nga ndjekësit e këngëtares. Përveç muzikës, ajo njihet dhe për faktin se nuk ngurron asnjëherë të shprehë mendimet e saj të vërteta në rrjetet sociale.

Së fundmi Besa ka publikuar një video të gazetarit Dhimitër Gjoka duke dhënë edicionin e lajmeve dhe krah saj ka shkruar: “Çfarë figure fisnike e çfarë zëri”. Mesa duket këngëtarja ka zgjedhur këtë postim për të shprehur vlerësimin e saj për një nga figurat më të njohura të lajmeve, siç është gazetari Gjoka.

Kujtojmë se Besa publikon herë pas here momente të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe problematikat që has./revistawho.com