• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bes Kallaku publikon foto nga dita e tij e parë e shkollës, por a mund ta dalloni cili është ai?

Dita e parë e shkollës duket se ka bërë nostalgjikë shumë personazhe të njohur. Një ndër ta është edhe aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, i cili ka ndarë një foto nga dita e tij e parë e shkollës. Në foto ai duket pranë miqve të tij të parë dhe ka shkruar disa fjalë për të uruar gjithë nxënësit. Megjithatë ndjekësit kanë patur vështirësi për të dalluar se cili është Besi në foton e publikuar. Po ju e dalloni dot cili është aktori?