• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bes Kallaku, Manjola Nallbanit: Nuk ndoqa orët e kantos prandaj përfundova duke kënduar me Ratin

Aktori i humori Bes kallaku ka postuar një foto në ‘Instagram” përkrahë këngëtares të suksesshme Manjola Nallbanit. Nuk mund të mungonte dhe në këtë foto të Besit një nënshkrim i mbushur plot humor. Ja çfarë shkruan ai : ‘Zysha e kantos ne Akademi Manjola Nallbani , nuk kam qene shum i vemendshem ne oren e kantos, ndaj perfundova tu knu me Ratin… ???’

 

A photo posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on