• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Benaida këshillon Einxhel: Afrohu me Arbrin

Einxhel dhe Arbri kanë një marrëdhënie të komplikuar në Big Brother VIP dhe së fundmi janë larguar nga njëri-tjetri. Për këtë kanë biseduar Benaida dhe Einxhel dhe kanë shkëmbyer ca mendime duke qenë se janë mikesha të mira brenda shtëpisë. “Afrohu me të, fol, kërkoji falje dhe sqaroi që ke qenë e mërzitur”, i sugjeroi modelja.

Einxhel nga ana tjetër u shpreh se ai e ka larguar dhe dyshon se përqafimet dhe afërsinë e ka sa herë ka nominim. Mesa duket gjërat për Einxhel nuk janë edhe aq mirë./revistawho.com