• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ben Affleck pranë nënës së tij dhe fëmijëve në një portret të rrallë familjar

Kush tha që personazhet publikë nuk janë si gjithë njerëzit e tjerë? Edhe ata vrapojnë për të çuar fëmijët në shkollë dhe për të qenë pranë tyre pavarësisht çdo angazhimi. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Ben Affleck, i cili si rrallë herë është parë me nënën e tij në publik dhe të dy së bashku po dërgonin të vegjëlit e aktorit në shkollë. Dy fëmijët e aktorit dhe gjyshja dukeshin më të lumtur se kurrë me njëri-tjetrin dhe kjo ju lexohej në fytyrë.

Që nga ndarja me bashkëshorten, Ben i është përkushtuar aktrimit e fëmijëve dhe po ja del më së miri pasi hoqi dorë edhe nga varësia prej alkoolit. /revistawho.com