• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bella Hadid me fustan të kuq në Kanë, ja cilat shqiptare e veshën këtë model përpara saj (FOTO)

Fustani i kuq me të çarën tejet të hapur në anë, është një ndër modelet më të kërkuara nga yjet e Hollywoodit dhe jo  vetëm.   Së fundmi, ky fustan është veshur nga supermodelja Bella Hadid, në tapetin e kuq të Kanës.  Por, nëse do i bëjmë një thirrje kujtesës  sonë një model i tillë fustani është veshur nga shqiptarja Rita Ora në tapetin e kuq të “Video Music Awards” në vitin 2014.

Por një tjetër shqiptare është komentuar për fustanin e saj të kuq.  Bëhet fjalë për aktoren Olta Gixhari, e cila veshi një të tillë fustan në punatën e parë të spektaklit “Në një javë”.