• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bella Hadid gati për verë, tregon format e saj perfekte në veshjen transparente

Bella Hadid është një nga modelet më të njohura, emrin e së cilës po e shohim në pasarelat e firmave më luksoze. Së fundmi, ‘Daily Mail’ ka publikuar disa foto ku Bella shfaqet gjatë një seti fotografik, e veshur me bikini në pjesën e poshtme dhe vetëm një bluze transparente. Kjo nuk ishte veshja e saj e vetme, pasi ajo u ndërrua në një bikini të bardhë dhe një ‘body’ të zi që nxirrnin në pah në mënyrë perfekte format e saj trupore. Paraqitja e saj me siguri ka vjedhur vëmendjen e të gjithë të pranishmëve, por kjo nuk do të ishte hera e parë./revistawho.com