• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bella Hadid bëhet nostalgjike dhe zbulon këtë foto të papublikuar më parë me Gigi-n

Modelja e njohur, Bella Hadid është kthyer pas në kohë me një kujtim nga pushimet në Pensilvani së bashku me motrën e saj, Gigi Hadid. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto në mes të natyrës ku shfaqet krah Gigi-t, duke e imituar atë për barkun e fryrë.
“Qershor 2020. I imi është një hamburger, ndërsa Gigi pret një fëmijë nga Zayn. Ju dua shumë të dyve, nuk mund të ndaloj së lotuari”, ka shkruar Hadid në postimin e saj.
Kujtojmë se Gigi është në javët e fundit të shtatzënisë dhe se fansat janë në pritje të lajmit se fëmija i parë i modeles ka ardhur në jetë.