• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Belen poston një foto të të pasmeve, ja si e gjuan reperi

Ngjyrë dhe forma perfekte, bukuroshja argjentinase Belen Rodriguez ka përshendetur me pozën e saj më të fundit nga Ibiza, ku po kalon pushimet me familjen. Ky imazh i saj, ka marrë pëlqimin e mijëra fansave, më saktë 100 mijë, por edhe ngacmime. Reperi i famshëm Italian Fedez, nuk i ka rezistuar dot, dhe e ka postuar foton e Belen në llogarinë e tij të Instagram. “Eh bhe..” ka shkruar ai, ndërsa mediat italiane hedhin dyshimin se e dashura e reperit TigerLily duhet të jetë bërë shumë xheloze.

fedez

1462360030_fedez_tiger_lily