• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bëhuni gati, nisin sërish reshjet e dëborës në Tiranë

Meteoalb ka bërë të ditur se në ditët në vijim do ë vazhdojmë të përballemi me temperatrat e ulëta. Këtë e kanë shprehur nëpërmjet një statusi në Facebook: “Përfundimisht janri 2017 do të vijojë të jetë i ftohtë me reshje të konsiderueshme deri nga data 25”. Dhe gjatë shkëmbimit të komenteve me komentuesit të cilët pyesnin nëse do të ketë sërish reshje dëbore, Meteoalb bëri të ditur se nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të dëborës  gjatë datave 16-21 janar.  

CLOSE
CLOSE