• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Bëhet gjysh për herë të dytë, Agron Llakaj bën dedikimin emocionues: I ëmbli i gjysh Gonit

Aktori i humorit Agron Llakaj është bërë gjysh për herë të dytë, këtë radhë me një nip, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Teos.

Llakaj e ka ndarë këtë emocion të tij me ndjekësit në rrejetet sociale duke i bërë edhe një dedikim special nipit të sapolindur.

‘Të dua sa qielli e sa toka’! Një këngë ninulle djepi që ja këndoja sime bije kur erdhi në këtë botë…, dhe asaj i pëlqente shumë…, dhe tim biri ja kendova…, dhe atij shumë i pëlqente…., e pas shumë vjetësh zoti më solli një princeshë, Adean…,edhe kësaj ja këndova, shumë i pëlqente dhe kësaj…., e sot po e rikëndoj duke të mbajtur ty në krahët e mi, Teos…, i ëmbli dhe i miri i gjysh Gonit! Mirë se erdhe mes nesh bir…, je i rrethuar me një mal dashurie! Zot! Falemnderit që na e zbukurove jetën!’-ka shkruar akori në ‘Facebook.’

Redaksia e ‘Who’ i uron vogëlushit jetë të gjatë.\revistawho.com