• youuinsttaaffccbb
TEST
Këshilla, Lajme, Modë

Bëhesh dhëndër këtë verë? Tek “Cacharel” ke 30 % ulje…

Martoheni këtë verë dhe përveç nuses nuk keni gjetur asgjë tjetër? Nuk dini se ku dhe çfarë të vishni në dasmë? Stresi mori fund! “Cacharel” ka bërë një super ofertë. Nëse do të blini aty të gjithë veshjen dhëndërore, kostumin e dasmës e keni me 30% ulje. Sigurisht që të gjithë tashmë kanë dëgjuar për klasin e veshjeve e veçanërisht të kostumeve të Cacharel, ndaj çfarë prisni?

Shkoni tani në dyqanin që zgjedh Ermal Mamaqi për çdo event të rëndësishëm dhe na besoni, nuk do të zhgënjeheni. Të gjithë ata që zgjedhin “Cacharel” janë ‘best dressed’. Veshjet më të mira dhe më me shije për meshkuj në Tiranë mund t’i gjeni tek “TEG” dhe “City Park”. / revistawho.com

Në eventet më të rëndësishme unë zgjedh gjithmonë @cacharelalbania

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on