• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Bebi s’ka lindur akoma, por Turi paska plane të frikshme

Me kaq nur sa ka marrë Orinda gjatë shtatzënisë, Turi me të drejtë i kërkon që në të ardhmen të bëjnë më shumë fëmijë. Producenti ka publikuar sot një foto të Orindës ku moderatorja shfaqet e veshur me rozë dhe e buzëqeshur teksa shkruan se nëse ky është rezultati, ai kërkon të bëjnë një skuadër basketbolli.
“Nëse ky është rezultati, unë them ta bëjmë një skuadër basketbolli”-shkruan Turi, ndërsa Orinda i komenton e mërzitur që ai i publikon fotot që ajo i dërgon dhe e kërcënon se edhe ajo do hapë arkivën.
“Nuk te coj me asnje foto.. them se jane boll cercizrat e turqelit qe shkrep vete. Ti vertet rri zgjuar naten por une zgjohem 4 ore para teje… edhe pak do hap arkiven”-komenton Orinda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)