• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe Rexha publikon këngën e re, fansat e akuzojnë për kopjim

Më në fund, kënga e shumëpritur e Bebe Rexhës është publikuar dhe ka marrë menjëherë shumë klikime. Edhe pse këngëtarja nuk ka publikuar ende një videoklip për ‘Last Hurrah’, fansat janë nisur nga fotot në ‘Instagram’ dhe e kanë akuzuar atë për kopjim. Mesa duket, kryqi dhe ambienti në videon e Bebes është i njëjtë më atë të reperit The Weeknd, në këngën ‘Starboy’. Disa prej tyre madje e akuzojnë këngëtaren se ka vjedhur edhe muzikën e këngës së reperit, megjithatë nuk ka pasur asnjë reagim nga ajo vetë. Nisur nga veshja dhe pozat provokuese, me siguri videoklipi i ri do jetë i mbushur me skena të nxehta./revistawho.com

View this post on Instagram

✞ #LastHurrah ✞ 3 Days ✞

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

CLOSE
CLOSE