• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe Rexha nostalgjike, shikoni sa ndryshe dukej ajo vite më parë

Këngëtarja e njohur me origjininë shqiptare, Bebe Rexha ditën e sotme është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instagram’ në të cilën shkruan: “Bebe e re “. Artistja duket se është ndjerë nostalgjike për kohët kur ka qenë më e re, me disa kilogramë më pak dhe për më tepër brune. Me sa shihet, ndryshimet midis të shkuarës dhe të tashmes janë vetëm tipare fizike të saj. Për sa i përket energjisë dhe talentit duket se asgjë nuk ka ndryshuar për këngëtaren. Bebe Rexha ka arritur të jetë shumë e suksesshme në botën e muzikës, madje suksesi i saj i fundit lidhet me kolonën zanore të filmit të dytë të “Maleficent” me protagoniste Angelina Jolie.

View this post on Instagram

Younger Bebe. 🖤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on