• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bebe Rexha në koncert me ish-të dashurin e Rita Orës dhe video nuk duhet humbur

Bebe Rexha është shfaqur në formë të shkëlqyer në koncertin e fundit që dha në Çikago. Ylli i muzikës i emocionoi të gjithë me muzikën e saj, por jo vetëm. Në sy ra dhe një detaj tjetër. Krah saj në performancë ishin ‘The Chainsmokers’ dhe Andrew Garfield ish- i dashuri i Rita Orës, me të cilin Bebe dukej goxha e afërt. Sigurisht ky detaj nuk u anashkalua nga fansat të cilët e vunë në dukje afrimitetin mes tyre. Megjithatë, ka shumë pak shanse që raporti i Bebe me muzikantin të shkoj përtej performancës, duke marrë parasysh miqësinë e saj me Rita Orën.

Kujtojmë se kjo e fundit ka qenë e lidhur me Andrew për 1 vit, por asnjeherë nuk e pranoi marrëdhënien intime me të. / revistawho.com