• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe dhe qen? Provoni ta ngacmoni Orinda Hutën në këtë pikë!

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur italiane Loretta Goggi përmes një statusi në Facebook, deklaroi se nuk kishte ndërmend të duronte gjuhën e helmit në rrjet ndaj kishte vendosur të largohej përfundimisht nga interneti.
Ndërsa Orinda Huta, ka vendosur të bëjë diçka tjetër. Në një Instastory, këngëtarja e njohur ka shkruar se nuk do lodhet së bëri “block” gjithë atyre personave që i tregojnë ta mbajë qenin larg vajzës.

Dhe s’ka faj! Njerëzit i japin të drejtë vetes të japin mend e këshilla kur s’ti kërkon njeri! Qeni i Orindës quhet Ruby dhe ai shfaqet kudo në videot që poston këngëtarja. /revistawho.com