• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Beatrix Ramosaj prezanton Princeshën e saj… Cila është ajo? (FOTO)

Beatrix Ramosaj mbrëmjen e djeshme ka ndarë me fansat me anë të Instagram Story dashurinë e saj për dikë shumë të veçantë për të. Bëhet fjalë për qenin e saj të cilin ajo e ka quajtur “Bella”. Këngëtarja ka postuar një foto të Bella-s ku shkruan “Goca ime, princesha ime.” Bella është një qen i racës pomerian dhe Beatrix poston shpesh foto me të pasi siç ka thënë edhe këngëtarja është hera e parë që ajo mban një qen.

15284901_739057142916625_7629274419262593531_n

screenshot_18

screenshot_19