• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bashkëshortja e Lorik Canës sjell në 6-vjetorin e martesës së tyre “panoramën” më të bukur të ditës së tyre speciale

Monica Ercoli dhe Lorik Cana kanë festuar sot 6-vjetorin e martesës së tyre. Në këtë ditë speciale për dyshen, Monica ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit momentet më të bukura të ceremonisë me anë të disa videove në ‘Instastory’.

Që nga momenti i altarit ku Monicën e ka shoqëruar i ati e deri tek festa deri në orët e para të mëngjesit, Ercoli ka sjellë një nga panoramat më të bukura të ditës së saj më të veçantë.
Kujtojmë se momentalisht Loriku dhe Monica janë prindër të dy fëmijëve, fryt i dashurisë së tyre, djalit të madh të quajtue Boiken dhe vajzës së vogël e cila erdhi në jetë në fillim të këtij viti, e quajtur Enkeleida./revistawho.com