• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bashkëshorti i Emina Cunmulaj sëmurë, modelja dhe vajzat e saj ‘i qëndrojnë mbi kokë’

Ditën e sotme, Emina Cunmulaj ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj dhe me 2 vajzat, Ella dhe Mia. Këtë herë, ky portret familjar ishte pak ndryshe nga ai që jemi mësuar të shohim zakonisht. Bashkëshorti i Eminës, Sam, duket sëmurë, ndërsa ajo bashkë me vajzat po i qëndrojnë pranë gjatë momenteve të vështira. “Duke i dhënë babit shumë dashuri gjatë proçesit të shërimit”, ka shkruar modelja në foton ku duken të 4 së bashku dhe shumë të lumtur. Kujtojmë që Emina dhe Sam u martuan në vitin 2015, në një ceremoni madhështore në Meksikë./revistawho.com