• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bashkëshorti dhe vajza surprizojnë Rudinën në studio, moderatorja përlotet nga emocionet

Emisioni i sotëm ka qenë mjaft i veçantë për moderatoren e njohur, Rudina Magjistari. Fillimisht ajo është surprizuar nga stafi i saj, të cilët kishin menduar t’i bënin një video me fansa nga e gjithë bora të cilët përshëndesnin moderatoren. Më pas, kishte menduar bashkëshorti dhe vogëlushja e saj Mia, për t’ja shtuar emocionet. Në studio erdhi një buqetë me luledielli dhe një kartolinë e shkruar nga vogëlushja.  “Mami të dua”, shkruhej në të.  Rudina zbuloi e emocionuar se ai ishte shkrimi i Mias, pasi vogëlushja ka mësuar të shkruajë. Ajo falenderoi gjithashtu bashkëshortin me fjalët: “Kjo është nga njeriu im i zemrës, e falenderoj shumë dashurinë e jetës sime. Të dua shumë zemër”.