• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bashkëpunimi i shumëpritur me këngëtaren e njohur po vjen, Mozzik jep lajmin e bukur për fansat

Disa vite më parë, bashkëpunimi i Mozzik dhe Kidës “Premtimet” u kthye në një hit të padiskutueshëm. Prej atij momenti, një bashkëpunim i dytë ka qenë mjaft i kërkuar prej fansave. Dhe ky moment me sa duket ka ardhur. Mozzik ka konfirmuar lajmin e bukur mbrëmjen e kaluar teksa ishte i ftuar në “NIN”.

Së shpejti, ai dhe Kida do të vijnë me një duet të ri, titulli i të cilit ende nuk është zbuluar.

Reperi tregoi se ata kanë përgatitur rreth pesë demo dhe kanë rënë pothuajse  dakord se cilën prej tyre do të lançojnë.