• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bashkëpunim me Chris Brown? Këngëtari shqiptar i befason të gjithë me lajmin

Viti 2019 ishte mjaft i suksesshëm për këngëtarin e njohur shqiptar, Gashi. Pak kohë më parë ai publikoi projektin e tij “Safety”, i cili u kthye menjëherë në një hit. Por me sa duket “Safety”mund të vijë tashmë si një remix nga këngëtari i njohur, Chris Brown. Këtë ka lënë të kuptohet Gashi me postimin e tij të fundit teksa kërcen në ritmet e këngës.”2020 me Chris Brown dhe Afrob”, duke etiketuar dy këngëtarë. Nëse është ajo që mendojmë, ky pa dyshim do të jetë një tjetër hap i rëndësishëm për Gashin.

View this post on Instagram

Safety 2020 feat @chrisbrownofficial & @afrob__

A post shared by GASHi (@gashi) on