• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Banu tenton të vetëvritet, ja ç’do ndodhë të hënën në “Lule të vetmuara”

Songyl rikthehet me pamjen e saj të mëparshme dhe Gynej i tregon se e pëlqen më shumë kur ajo është vetvetja. Songyl i tregon Gynejit se babai i saj ndodhet në burg dhe përlotet. Kaderin e përjashtojnë nga puna kur mësojnë se ajo është minorene. Songyl përballet me Banun dhe e kritikon për faktin që nuk interesohet aspak për Kaderin. E pashpresë Banu tenton të vetëvritet. Nazan mirëpret në shtëpinë e saj Ejlylin por ka një plan që do ta mërzisë atë. Neriman merr lajmin e hidhur për Banun dhe i tregon Kaderit. Kader shpërthen në lot dhe fajëson veten. Banu shtrohet në spital dhe e kalon rrezikun për jetën. Songyl i kërkon falje Kaderit dhe i tregon që i foli rëndë Banus. Kader nxehet me Songylin kur mëson çfarë ka bërë ajo. Kader nuk pranon që askush t’ja fyejë nënën dhe përzë Songylin./revistawho.com