• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Banorët u kthyen në spektatorë dhe nisën të komentojnë takimin e Borës me Donaldin

Fill pas takimit të Donaldit dhe Borës, banorët e “Big Brother Vip” kanë nisur të analizojnë çfo detaj nga takimi. Donaldi është shprehur se të dy kishin inate kur shiheshin në sy, ndërsja Arjola, Monika dhe Sheila kanë pohuar se Bora është shumë e bukur.

“Ne u bëmë vetë spektatorë aty”, është shprehur Arjola duke treguar emocionet në momentin që të gjithë i kërkonin ta puthte Borën.

Donaldi pohoi se ishte i hutuar pas takimit e se nuk i kujtohej mirë çdo detaj.

Banorët e tjerë kanë shtuar se dashuria dhe emocionet e të dyve dalloheshin edhe përtej ekranit./revistawho.com