• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bajrami i madh i gjen të gjithë mes njerëzve më të dashur, VIP-at shqiptarë e urojnë kështu

Ditën e sotme të gjithë besimtarët myslimanë, kanë festuar Bajramin e madh pas një muaji agjërimi mes lutjesh dhe sakrificash.

Personazhet e njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë zgjedhur ta urojnë me fotot e ndryshme teksa kanë drekuar me familjarët dhe njerëzit e tyre më të dashur. Ata i kanë uruar ndjekësve agjërim të pranuar teksa kanë ndarë pamje të ndryshme në vendet ku i ka gjetur dita e sotme.
Më poshtë ju sjellim disa prej urimeve nga artistë të njohur si Ermal Fejzullahu, Mozzik, Klajdi Haruni, Capital T, Arian Gushi, Almeda Abazi, Luana Vjolla dhe Valbona Mema:/revistawho.com