• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Babi të dua shumë”, Renee gjen mënyrën e veçantë për të surprizuar Robert Berishën

Robert Berisha dhe Nora Istrefi duket se kanë një marrëdhënie të mrekullueshme me vajzën e tyre, Renee. Ditën e sotme, Roberti ka publikuar në ‘Instastory’ një foto të Renees, e cila i dedikonte atij disa fjalë. “Babi, të dua shumë” shkruante ajo në një kollare kartoni të bërë vetë dhe mesa duket, Roberti e ka pëlqyer shumë këtë. Këngëtari ka vendosur mbi foto një zemër të madhe, duke nënkuptuar se edhe ai e do shumë Renee-n. Ajo është ende një vajzë e vogël, por di se si t’i surprizojë prindërit e saj./revistawho.com