• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

BABAGJYSHI VJEN MË HERËT NË SHTËPINË E LEDINA ÇELOS (FOTO)

Këngëtarja Ledina Çelo, i thyen gjithmonë ‘rregullat’ kur vjen puna tek dy fëmijët e saj… Nëse për të gjithë botën babagjyshi vjen mbrëmjen e Krishtlindjeve ose të Vitit të Ri, për dy fëmijët e bukur të Ledinës ai ka ardhur sot, duke i surprizuar të vegjëlit me dhurata. Sepse mami Ledina, gjëja që do më shumë në botë është t’i shohë ata duke qeshur. Dhe në fakt, e arrin gjithmonë këtë qëllim.

ledinaaa