• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aurela Hoxha prezanton familjen

Aurela Hoxha, ka prezantuar sot për ndjekësit e saj në rrjetet sociale një pjesë të familjes… Në dy fotografitë e publikuara në llogarinë e saj në ‘instagram’, Aurela shfaqet krah vëllait, nënës dhe mbesës së saj Amina. Vëllezërit e Aurelës jetojnë prej vitesh në emigracion. Edhe më herët Aurela Hoxha ka ndarë me ndjekësit e saj copëza nga jeta e saj private. / revistawho.com