• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Aurela Hoxha pa të brëndshme në setin e ri (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha është duke realizuar një set të ri fotografik me fotografin, Endrit Mërtiri. Në fotot që ka postuar në profilin e saj në Snapchat modelja duket shumë seksi dhe provokuese. Ajo shfaqet pa të brendshme në fotot e reja, që me siguri do të tërheqin shumë vëmendje.