• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë

Aurela Hoxha : Nuk kam nevojë për famë

Lufta mes portaleve dhe Aurela Hoxhës ka qenë sot e pranishme përgjatë gjithë ditës.

Shumë portale komentonin sot se Aurela Hoxha kishte hapur një profil fallco si fansja e vet dhe që i bënte vetes komente pozitive.

Aurela Hoxha u është përgjigjur mediave me një status ( që më pas e ka fshirë) se nuk ka nevojë për profile të tilla për të qenë e famshme dhe më pas ka postuar një foto seksi nga pushimet në Kapri ku dukej shumë seksi.