• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aurela Gaçe- Eli Farës: Ja pse shqiptarët nuk të lëshojnë!

Eli Fara dhe Aurela Gaçe përveç këngës kanë edhe një shoqëri për t’u patur zili. ‘Qeraxhi i Grebenesë’ është ndër këngët e para që Eli Farën që publiku shqiptar e do shumw. Pikërisht këtë thotë edhe Aurela Gaçe me postimin e fundit që ka bërë në Instagram. “Me këtë këngë ja u more zemrat njerëzve e ata akoma nuk të leshojnë”, shkruan ajo përkrah një videoje ku këndon mikja e saj.