• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Atëherë kur askush nuk kishte”, Dorina Mema ka diçka për të thënë me foton e 7 viteve më parë

Të gjithë e njohim Dorina Memën si një ndër femrat me fizikun më të shkëlqyer në showbizin shqiptar.

Ndër vite atë e kemi parë të stërvitet fort duke harxhuar orë të tëra në palestër. Sportisitja disa minuta më parë ndau me gjithë ndjekësit në Instagram një foto nga viti 2013, ku Dorina shfaqet me të brendshme duke nxjerë në pah format bombastike.

“Qershor 2013…të dish atëherë kur ska dije, të kesh atëhere kur askush nuk kishte!Si e quani ju këtë? Forcë apo dije? Apo diçka më shumë?”, shkruan ajo.

Dorina na tregon se ajo ka filluar stërvitjen dhe kujdesin e saj për trupin shumë kohë më parë dhe atë trup që ajo ka nuk e ka dhuratë nga qielli, por forca e saj dhe stërvitja intesive që ka bërë ndër vite ka sjellë këto rezultate.