• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ata që nuk e kanë ndarë dhe aq mirë mendjen: Pëlqejnë burrat apo gratë!

Nuk janë të pakta rastet e personazheve të njohur të ‘showbiz-it’, të cilët pëlqejnë të dyja gjinitë. Shumica prej tyre e kanë të vështirë ta pranojnë një gjë të tillë për shkak të mendimeve të fansave, megjithatë një pjesë prej tyre e kanë pranuar hapur. I tillë është edhe rasti i dy femrave mjaft të bukura, Megan Fox dhe Rita Ora. Vajzat e kanë pranuar një gjë të tillë në deklarata për shtyp pa marrë parasysh mendimet e të tjerëve. Pjesë e listës është edhe Kesha apo Kristen Stewart. Më poshtë mund të shihni listën e plotë./revistawho.com

RITA ORA

MEGAN FOX

KESHA

JASON MRAZ

KRISTEN STEWART