• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Asnjë dallim nga dalja në ‘pub’, ja si vishen vajzat shqiptare në shkollë (FOTOT)

Ekstravagante, me taka super të larta, me fustane të hapura në shpinë apo edhe me streçe e pantallona të shkurtër. Këto janë veshjet që femrat zgjedhin zakonisht kur dalin për jetë nate, në pub-e e diskoteka jo vetëm në Shqipëri. Mirëpo në ndryshim, vajzat në vendin tonë nuk i kushtojnë shumë rëndësi ambientit, mjafton që t’i pëlqejë veshja. Dhe pikërisht ato që listuam më lart, janë “uniforma” e re në shkollat shqiptare. Në këto foto të publikuara nga faqja “Jeta osh qef”, njëra prej tyre përcaktohet së është bërë ne një universitet, por edhe të tjerat shihen qartë që janë në ambiente shkolle, sigurisht në Shqipëri.

13055543-1027621993942088-2513352355461511383-nfff_1461870518-2587760

f18-780x439_1461870733-8859449