• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Askujt nuk do t’i shkojë mendja, Dafina Zeqiri tregon arsyen e veçantë pse zgjodhi këtë ‘look’ në projektin e fundit

Ditën e sotme, Dafina Zeqiri publikoi projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘Aman’ në bashkëpunim me Ledrin dhe Lumi B.

Kënga u prit mjaft mirë, ndërsa tashmë këngëtarja tregoi dhe se nga çfarë është inspiruar për të krijuar ‘look-un’ plot ngjyra të saj.
“@arber_bytyqi_mua dhe unë erdhëm me idenë për të krijuar ylberin më të ndezur me ngjyra dhe sollëm këtë pamje në nder të festimeve në muajin e komunitetit ‘LGBT’”, ka shkruar Dafina krah postimit të fundit.
Edhe njëherë tjetër Dafina i ka surprizuar të gjithë me ‘look-un’ e saj sa ekstravagant dhe modern e ka marrë komente nga më të ndryshmet në rrjetet sociale./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE