• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Asgjë personale”, Roza Lati i kërkon ndjesë Bieta Sulos

Rallë jemi mësuar të shohim ndjesa publike, megjithatë e rëndësishme është që Roza është nga ato vajza që nuk e ka problem këtë fakt. Dhe në këtë rast në mënyrën më elegante të mundshme ka kërkuar ndjesë në ‘Instagramin’ e saj duke thënë se Bieta nuk e meritonte këtë sulm, por më tepër e ka pasur me komentet.

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 💕💕💕💕💕
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! ✨🥂✨
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ❤️‍🔥”, ka shkruar Roza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Gjithçka nisi në një intervistë të realizuar ditën e enjte, për setin fotografik të titulluar “Nëse do të shisja kasetën time të seksit do të isha bilionere”. Vetë Roza tregoi se ishte frymëzuar nga teksti i një këngë në makinë për të sjellë këtë realizim. Megjithatë vetë ajo ka shtuar se e mori vrulli, ndërsa Bieta nuk reagoi me asnjë postim në rrjetet sociale. Me këtë rast i vëmë kapak, asgjë personale. Edhe ndjekësit do të qetësohen sepse vajzat dinë se si ta gjejnë gjuhën me njëra-tjetrën./revistawho.com