• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme

Armina Mevlani mbulohet më trëndafila, foto nga festa e 25-vjeçares më të përfolur në Shqipëri

Blogger-ja e njohur Armina Mevlani, ka pritur sot mes njerëzve më të dashur ditëlindjen e saj të 25-të… “revistawho.com” ishte aty për të sjellë tek ju një pasqyrë të plotë të asaj çfarë ndodhi në festën e një prej personazheve më të përfolur në Shqipëri. Nga të ftuarit, tek surprizat do t’i lexoni të gjitha nesër në një speciale të revistës, bashkë me foto ekskluzive nga ditëlindja. Kjo që po shihni ishte vetëm një nga surprizat për Arminën dhe na besoni kishte shumë… Po deri në artikullin e rradhës po e urojmë Arminën edhe për 100 pranvera të lumtura.